03-3036060 ראשון - חמישי 18:00 - 08:00
office@ydyarden.co.il צור איתנו קשר
Stock Building, החרושת 8 , אור יהודה
toggle menu

י.ד. ירדן אלון – ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית

י.ד. ירדן אלון נוסדה בשנת 1995. החברה פועלת בתחום ניהול ותאום התכנון, ניהול הביצוע והפיקוח על פרויקטים גדולים בהנדסה אזרחית, עבור חברות ומוסדות גדולים, הן בתחום הבנייה והן בתחום עבודות התשתית והפיתוח.

מה אתה צריך לדעת עלינו

מתחילת דרכה צברה י.ד. ירדן אלון ניסיון רב בתחום תאום ניהול ופיקוח על פרויקטים הנדסיים מורכבים, ולכן החברה הינה בעלת מוניטין כחברה מקצועית ואמינה ביותר בקרב לקוחותיה.

במהלך שנות קיומה בצעה החברה ניהול פרויקטים מהמורכבים שנראו בארץ, ובין היתר הייתה שותפה לפרויקט “מרחב התפר” – פרויקט התשתיות הגדול ביותר במדינת ישראל. יואב אלון ואופיר בוטון ניהלו גזרות הכוללות כ-240 ק”מ של תשתיות, כבישים, מנהרות, גשרים וחומות.

החברה עובדת ע”פ נוהל 9001 ISO וכן מדורגת ע”י D&B בין 10 החברות המובילות בארץ בתחום ניהול הפרויקטים.

"אני מאמין"

Your project our challenge

צוות י.ד. ירדן אלון משלב בעבודתו ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, שנצברו במהלך 27 שנות פעילותה של החברה. הניהול המוצע ע”י החברה מותאם למטרות הייחודיות של כל לקוח ומבוסס על ראייה רחבה ומצוינות מקצועית. החברה שומרת על מצוינות, מקצועיות, מסירות ואמינות, תוך שילוב יצירתיות שמאפיינת את צוות החברה.

י.ד. ירדן אלון מנהלת מערך בקרה פנימי על אישור חשבונות קבלנים בכל פרויקטי החברה ורואה חשיבות רבה בנושא

הכר את הצוות

יואב אלון

מנכ"ל בעלים ומייסד

אופיר בוטון

סמנכ"ל הנדסה ופיתוח / משנה למנכ"ל

דניאל די וורולי

מהנדס חברה ראשי

רועי אלון

סמנכ"ל תשתיות ותחבורה מתקדמת

יערה לגזיאל

יועצת משפטית

אלכס רומנוב

ממונה שדות תעופה

צחי גור

מנהל תכנון / ומנהל מערכות מידע

רום

מנהל מערכות מידע

דניאל אלון

סמנכ"ל מערכות מידע ופרויקטים הנדסיים

מתי כהן

מנהל פרויקטים - תשתיות

שמר שלמה

מנהל פרויקטים - דרום

נועה אלון

מנהלת פיתוח עסקי

אנטון ספוז'ניקוב

מנהל פרויקטים בכיר

דורון דמרי

מנהל פרויקטים - דרום

שלומי ברקו

ע.מנהל תכנון

ולדי עזרוב

מנהל פרויקטים בכיר

רון בובליל

מנהל פרויקטים בכיר

ששון שוחט

מנהל פרויקטים בכיר

שקד ניסים

מנהל פרויקטים - דרום

אילייה טרבנסקי

מפקח פרויקטים

לקוחות ממליצים

"מקצועיות כמו שלכם והתייחסות לפרויקט כפי שאתם הפגנתם קשה למצוא במחוזותינו"
מר אלי אלקבץראש אגף שפ"ע עיריית חיפה
" חברת י.ד ירדן אלון משמשת כמנהלת ומפקחת על פרויקטים הנדסיים ברשות שדות התעופה משנת 2011 , העבודות הינם בתחום השיפוץ והבינוי של מבנים ותשתיות בנתב"ג , שדות התעופה הפנים ארציים , מסופי גבול ומתקני ניווט. העבודה מתבצעת לשביעות רצוננו המלאה תוך הקפדה מצד מנהלי הפרויקטים על תקציב הפרויקט , עמידה בלו"ז וטיב העבודה"
עמיר יוסףרמ"ח מבנים ותשתיות רש"ת
" יואב אלון ואופיר בוטון במשך כל תקופת עבודתם , כמנהלי פרויקט מרחב התפר , ביצעו את תפקידם הניהולי על הצד הטוב ביותר במסירות, באמינות, ובמקצועיות תוך שמירה על התקציב ולוחות הזמנים"
מר נצח משיחראש מנהלת מרחב התפר

"אני בטוח שכל גורם שיסתייע בי.ד. ירדן אלון בפרויקטי ביצוע ותשתית בהיקפים גדולים, ייהנה מתרומה משמעותית להצלחת הפרויקט, פתרון בעיות מורכבות, ניהול איכותי וייצוג אינטרסי לקוח ברמה מצויינת תוך שמירת מערכת יחסים מועילה עם כלל הגורמים. תרומתם של יואב אלון ואופיר בוטון לקידום הפרויקטים הנ"ל ולחיזוק הביטחון של מדינת ישראל לאורך תקופת עבודתם ראויה להערכה ולשבח"

תא”ל ערן אופירראש מנהלת מרחב התפר
"על בסיס הניסיון בארבע שנות ההיכרות שלי עם י.ד. ירדן אלון , הנני מעיד על כך שהחברה הנ"ל הינה חברה מקצועית ביותר אשר מילאה במקצוענות רבה את תפקידה בפיקוח על ביצוע הפרויקט, כאשר נדרשה פעמיים רבות לפתח פתרונות יצירתיים וחדשנים לנושאי ביצוע שעלו על הפרק, וזאת כאמור תוך כדי השאיפה לעמוד באילוצי התקציב, בפעילות זו זכיתי לשיתוף פעולה מלא ומקצועי מצד י.ד. ירדן אלון. לאור האמור לעיל, הנני ממליץ בכל פה על י.ד. ירדן אלון כמפקחת בפרויקטי בנייה מסובכים ומורכבים"
עו”ד אלי סאנימלון משכנות רות דניאל - יפו